Over A.A.A

Atletiek Vereniging AAA is een hechte, serieuze, prestatiegerichte atletiekvereniging waarbij de leden op hun eigen niveau onder begeleiding ervaren trainers de atletiek kunnen beoefenen. Door middel van individuele aandacht zijn we in staat om op een verantwoorde manier de beste prestatie bij iedere sporter naar boven te halen met behoudt van plezier in de sport.

Atletiek Vereniging AAA (Atletiek Afdeling Alblasserdam) is een relatief kleine atletiek vereniging met circa 160 leden. Toch zijn alle aspecten van de atletieksport vertegenwoordigd, van pupillen tot veteranen, technische nummers en loopnummers, op recreatief- en op wedstrijdniveau.

AAA bestaat sinds 1945.
Gezelligheid, enthousiasme en saamhorigheid staan bij onze vereniging bovenaan, en zijn belangrijker dan op topniveau presteren. Gewoon leuk met de sport omgaan, maar wel onder verantwoorde begeleiding. Voor atleten die zich wel in wedstrijdverband met anderen willen meten zijn er uiteraard voldoende mogelijkheden.

Bestuur

VoorzitterPeter van Detvoorzitter@aaa-atletiek.nl
Vice-voorzitter (wedstrijdcoördinatie)Kevin Lemsvice-voorzitter@aaa-atletiek.nl
Secretaris Jeroen Gilijamsesecretaris@aaa-atletiek.nl
PenningmeesterMartin Verhagepenningmeester@aaa-atletiek.nl
Jeugd- en
jurycoördinatie
Carin van Zwienenjeugd@aaa-atletiek.nl
jury@aaa-atletiek.nl 
Algemeen lidJeroen Gilijamsealgemeen@aaa-atletiek.nl

Rollen buiten het bestuur

VrijwilligerscoordinatieHerman Hofstedevrijwilligers@aaa-atletiek.nl
trainerscoordinatieJan-Willem Hoek trainers@aaa-atletiek.nl 
Raad van adviesJos de Rooijmolenloop@aaa-atletiek.nl
Raad van adviesJan-Willem Hoektrainers@aaa-atletiek.nl 
Molenloop organisatieJos de Rooijmolenloop@aaa-atletiek.nl
Vertegenwoordiger GRPaul Helvensteijnpaulhelvensteijn@aaa-atletiek.nl
Mediacontactenpr@aaa-atletiek.nl
Sponsoringsponsoring@aaa-atletiek.nl